Moc děkujeme za Váš zájem o MUUD Yerba Mate. ✨ Jestli máte otázky, neváhejte nám napsat. Nakupte nad 1200 Kč a dopravu máte ZDARMA.

Yerba Mate

Yerba Mate je staletími osvědčená tradice pocházející z Jižní Ameriky, kde je považována za nápoj seslaný z nebes. Nabízí déletrvající povzbuzení než z kávy, zdraví zeleného čaje a dobrou náladu hořké čokolády. To vše v jednom nápoji. Yerba Mate je zdrojem více než 160 různých mikronutrientů z řady minerálů a vitamínů a obsahuje o 90 % více antioxidantů než zelený čaj. Dodává nám přírodní energii a má skvělé účinky na naše zdraví. Příprava Yerba Mate je jednoduchá. Tradičně se k její přípravě používá Kalabasa a Bombilla, ale je možné ji připravit mnoha dalšími způsoby za použití toho, co už máte doma.

MUUD nabízí pouze tu nejkvalitnější Yerbu pěstovanou udržitelně, aby si uchovala maximum tělu prospěšných látek. Naše Bio Yerba je sušená vzduchem, pro vynikající chuťový profil a zdravotní nezávadnost. Stejnými pravidly se řídíme také při výběru všech surovin pro naše mixy. Přesvědčte se sami a ochutnejte Yerba Mate bez kompromisů.

7 položek celkem
Česká značka
První česká značka
Nejvyšší kvalita
Pouze nejvyšší kvalita
Sušená vzduchem
Sušená vzduchem
Unikátní složení
Unikátní složení
Zpět do obchodu