Doprava ZDARMA už od 990 Kč.

MUUD Advanced Set

Set pro každého, kdo chce začít ve velkém. Bambusová kalabasa, spolehlivá nerezová bombilla a pořádná nálož skvěle vyladěného matéčka.

  • MUUD Bambusová Kalabasa
  • MUUD Bombilla | Brčko z nerezové oceli
  • Yerba Mate ENERGY LEAVES 200g
  • Yerba Mate HOLY MOOD 200g
  • Yerba Mate SEASONAL HEALER 200g
  • Yerba Mate PURE SPIRIT 400g
Skladem (>5 ks)
Značka: MUUD
1 390 Kč
Kategorie: Sety
Hmotnost: 1.3 kg
MUUD Advanced Set
Doprava ZDARMA

Advanced Set se skládá ze čtyř balení toho nejkvalitnějšího matéčka na trhu a obsahuje příměsi, které jinde nenajdete. To vše v ideálně vyvážených kombinacích, které zlepšují chuť a umocňují účinky nápoje. Set potěší každého, kdo to s maté myslí vážně a chce svému tělu dopřávat jen to nejlepší. Zároveň dostanete rovnou také tradiční bambusovou Kalabasu a nerezové brčko s filtrem zvané Bombilla.

Testovali jsme sami desítky druhů maté. Kouřových, nekouřových, se stonky, bez stonků, jemně namleté na chimarrao, brazilských, paraguyaských a argentinských značek, různé mixy a kombinace a nespočet dalších typů. Jednoduše chaos. Přestože některé značky jsou v Jižní Americe totálními bestsellery, silné kouřové aroma našim českým jazýčkům nepřišlo na chuť a zároveň studie prokázaly, že se s kouřovými maté pojí zdravotní rizika. Rozhodli jsme se proto tento svět zjednodušit a dělat pouze takové maté, které bude zdraví prospěšné a zachutná hned napoprvé. V tomhle setu můžete najednou ochutnat vše, co jsme zatím vytvořili a přesvědčit se, jak chutná Yerba Mate bez kompromisů.

JAKÉ YERBA MATE NAJDETE V ADVANCED SETU?

MUUD QUATTRO YERBAGGI

 

 YERBA MATE ENERGY LEAVES

YERBA MATE ENERGY LEAVES

Nabitý mix naší Yerby s ananasem, kolovými ořechy, dřevinou Muirou puamou a chrpou. Přírodní energie do celého dne, která osvěžuje mysl a podporuje soustředění.

 

 YERBA MATE HOLY MOOD

YERBA MATE HOLY MOOD

Oblíbený 200 gramový mix Yerba Mate s Tulsi – bazalkou posvátnou a květy měsíčku. Radost, pokoj a dobrá paměť. Lze to nazvat jinak než posvátná nálada?

 

YERBA MATE SEASONAL HEALER

YERBA MATE SEASONAL HEALER

200g mix Yerba Mate se zázvorem a růžovým pepřem, který je absolutní zachránce s lehce pálivou nakopávající chutí. Prvotně limitovaná edice si získala svou oblíbeností místo ve vašich srdcích i v naší stálé nabídce.

 

 YERBA MATE PURE SPIRIT

YERBA MATE PURE SPIRIT

400g čistých lístků Yerba Mate z brazilské oblasti Paraná. Jemná chuť a příjemné dlouhodobé povzbuzení. Kvalita bez kompromisů, kterou najdete ve všech našich mixech.

 

Proč Yerba Mate

 

JAK PŘIPRAVIT YERBA MATE

 

VYZKOUŠEJTE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Zpět do obchodu