Doprava ZDARMA už od 990 Kč.

BIO Yerba Mate HOLY MOOD 200g

Oblíbený 200 gramový mix Yerba Mate s Tulsi – bazalkou posvátnou a květy měsíčku. Snižuje stres a dobře chutná. Radost, pokoj a dobrá paměť. Lze to nazvat jinak než svatá nálada?

  • MUUD Bio Yerba Mate
  • Bazalka posvátná
  • Květy měsíčku
  • 100% recyklovatelné balení
Skladem (>5 ks)
Značka: MUUD
250 Kč
Kategorie: Yerba Mate
Hmotnost: 0.2 kg

Naše organicky pěstovaná Yerba Mate z Brazilské oblasti Paraná je charakteristická svou jemnou chutí. Žlutý mix s bazalkou posvátnou a květy měsíčku navozuje skvělou náladu. Ucítíte příjemné povzbuzení a zároveň taky uklidnění mysli. Pokud s maté teprve začínáte, tak nezapomeňte na Bombillu. Praktické brčko s filtrem si určitě oblíbíte.

Složení: Bio Yerba Mate (85%), Bazalka posvátná Tulsi, Měsíček lékařský. Může obsahovat stopy skořápkových plodů. Obsahuje kofein.

CO NAJDETE V MIXU HOLY MOOD?

bazalka

BAZALKA POSVÁTNÁ

Posvátnou ji v Indii nazývají převážně pro své protistresové a proti úzkostlivé účinky. Zlepšuje náladu a má se dokonce za to, že může zlepšovat paměť a zrychlovat mozkové funkce jakožto kvalitní adaptogen.

„Hodnocení etanolového extraktu listů Ocimum sanctum v experimentálních modelech úzkosti a deprese.“
Zdroj: www.tandfonline.com

„Hodnocení protizánětlivého potenciálu fixovaného oleje Ocimum sanctum (Bazalky posvátné) a jeho možného mechanismu účinku.“
Zdroj: www.sciencedirect.com

„Extrakt z listů bazalky zvyšuje specifické kognitivní parametry u zdravých dospělých dobrovolníků: Placebem kontrolovaná studie.“

Zdroj: www.researchgate.net

 

měsíček

MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ

Málokdo ví, že měsíček lékařský patří mezi jedlé květy. Obsahuje látky, které stimulují činnost žlučníku i trávicího ústrojí. Výzkumy této bylině s výrazně žlutými květy přisuzují pozitivní účinky na hojení tkání, což v případě vnitřní aplikace formou čaje může pomáhat s normálním trávením, činností jater a střev. Měsíček má také protizánětlivé a antioxidační účinky, které obecně mohou pomáhat zmírňovat svalovou únavu.

„Fytochemické přísady a farmakologický potenciál Calendula officinalis Linn.“
Zdroj: www.pbr.mazums.ac.ir

„Calendula officinalis a hojení ran: Systematický přehled.“
Zdroj: www.europepmc.org

 

MUUD BIO YERBA MATE

Nejlepší Bio Yerba z Brazílie, kde ji pěstují v souladu s místní přírodou. Sušená vzduchem pro vynikající chuťový profil a zdravotní nezávadnost. Naše Yerba obsahuje minimum prachu, který by se dostával do bombilly a lezl nám do pusy. Je z 96 % tvořena šetrně sbíranými, lehce drcenými listy Cesmíny Paraguayské, které tvoří hlavní charakter tohoto nápoje a ze 4 % jejími větvičkami.

holly-mood-yerbamate

JAK PŘIPRAVIT YERBA MATE

 

VYZKOUŠEJTE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
12x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Zpět do obchodu