Doprava ZDARMA už od 990 Kč.

BIO Yerba Mate SEASONAL HEALER 200g

Tento 200g mix Yerba Mate se zázvorem a růžovým pepřem je absolutní zachránce s lehce pálivou nakopávající chutí. Chcete rozehřát? Něco na Vás leze? Tahle směs je tu právě pro Vás! Prvotně limitovaná edice si získala svou oblíbeností místo ve vašich srdcích i v naší stálé nabídce.

  • MUUD Bio Yerba Mate
  • Růžový pepř
  • Zázvor
  • 100% recyklovatelné balení
Skladem (>5 ks)
Značka: MUUD
250 Kč
Kategorie: Yerba Mate
Hmotnost: 0.2 kg

Nejspíš si říkáte, že Yerba Mate s pepřem vám nebude chutnat, opak je ale pravdou! Mix Yerba Mate se zázvorem a růžovým pepřem je absolutní zachránce s lehce pálivou nakopávající chutí. Původně jsme ji zamýšleli jako limitovanou edici, ale svou oblíbeností si získala místo ve vašich srdcích i v naší stálé nabídce. Vyzkoušejte!

Složení: Bio Yerba Mate (77,5%), Zázvor sušený kořen, Růžový pepř. Může obsahovat stopy skořápkových plodů. Obsahuje kofein.

CO NAJDETE V MIXU SEASONAL HEALER?

zázvor

ZÁZVOR

Asijské civilizace zázvor používali k léčení mnoha nemocí již před 5 tisíci lety, jeho původ však není znám. Mnoho lidí si jej dopřává pouze jako poslední záchranu během nemoci. To je ale škoda, protože zázvor je skvělý pomocník také při prevenci. Chlubí se protizánětlivými účinky a může pomáhat od nevolnosti.

„Bylinná medicína: Biomolekulární a klinické aspekty: Úžasný a mocný zázvor.“ Zdroj: www.ncbi.nlm.nih.gov

„Zázvor: Použití, výhody a výživa.“
Zdroj: www.medicalnewstoday.com

 

pepr

RŮŽOVÝ PEPŘ

Růžový pepř dodává lehce pálivé aroma a chuť. Výsledky studií naznačují, že růžový pepř snižuje hladinu cukru v krvi a je slibným nutraceutikem, podporovatelem dobré látkové výměny. Dobré je zmínit antioxidační a protizánětlivé vlastnosti, se kterými jde v ruku v ruce s kolegou zázvorem.

„Analysis of the Chemical, Antioxidant, and Anti-Inflammatory Properties of Pink Pepper.““
Zdroj: www.ncbi.nlm.nih.gov

„Pink Peppercorns: Benefits and Recipes.““
Zdroj: www.finedininglovers.com

 

MUUD BIO YERBA MATE

Nejlepší Bio Yerba z Brazílie, kde ji pěstují v souladu s místní přírodou. Sušená vzduchem pro vynikající chuťový profil a zdravotní nezávadnost. Naše Yerba obsahuje minimum prachu, který by se dostával do bombilly a lezl nám do pusy. Je z 96 % tvořena šetrně sbíranými, lehce drcenými listy Cesmíny Paraguayské, které tvoří hlavní charakter tohoto nápoje a ze 4 % jejími větvičkami.

Seasonal_1

JAK PŘIPRAVIT YERBA MATE

 

VYZKOUŠEJTE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
6x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Zpět do obchodu