Doprava ZDARMA už od 990 Kč.

BIO Yerba Mate ENERGY LEAVES 200g

Nabitý mix naší Yerby s ananasem, kolovými ořechy, které byly v původní receptuře nápoje Coca-Cola, dřevinou Muirou puamou a chrpou. Přírodní energie do celého dne, která osvěžuje mysl a podporuje soustředění.

  • MUUD Bio Yerba Mate
  • Kolové ořechy
  • Muira Puama
  • Chrpa polní
  • Ananas
  • 100% recyklovatelné balení
Skladem (>5 ks)
Značka: MUUD
250 Kč
Kategorie: Yerba Mate
Hmotnost: 0.2 kg

Kvalitní Yerba Mate sušená vzduchem má skvělou chuť sama o sobě. Vlastním testováním jsme se však přesvědčili, že její kombinace s některými dalšími bylinami a plody nejen, že násobně prodlužuje a umocňuje celkový účinek Yerby, ale že také obohacuje chuť. Modrý mix ENERGY LEAVES s kolovými ořechy, dřevinou muirou puamou, chrpou a ananasem je úžasný pomocník na dlouhé pracovní dny, protože tělu efektivně dodá pořádnou dávku energie a díky chrpě taky pomůže unaveným očím. Pokud s maté teprve začínáte, určitě nezapomeňte také na Bombillu nebo si pořiďte rovnou praktický Basic Set i s kalabasou.

Složení: Bio Yerba Mate (75%), ananas (ananas kousky, regulátor kyselosti: kyselina citronová), kolové ořechy Cola Acuminata, dřevina Muira Puama, chrpa. Může obsahovat stopy skořápkových plodů. Obsahuje kofein.

CO NAJDETE V MIXU ENERGY LEAVES?

Kolové ořechy

KOLOVÉ OŘECHY

Výjimečné, akorát nadrcené Kolové ořechy stromu Cola Acuminata původem od našich spřátelených farmářů z Nigérie, které dodávají mixu pořádnou dávku povzbuzení. Díky bohatému obsahu theobrominu a kofeinu, je ne nadarmo používali v původní receptuře slavného nápoje zvaného Coca-Cola. S MUUD Yerbou se skvěle doplňují, protože s postupnými nálevy časem jemně sládnou a svoji energii uvolňují velmi pozvolna a začínají nejlépe působit, když už Yerba samotná slábne.

„Slibná účinnost rostliny Cola acuminata: Mini přehled“
Zdroj: www.scirp.org

 

Ananas bez cukru

ANANAS

Sušený ananas té nejvyšší kvality pro vás dovážíme z Kostariky. Klademe důraz na to, aby byl bez siřičitanů a rafinovaných cukrů, díky čemuž si udržuje přirozeně sladkou a svěží chuť. V mixu má své zasloužené místo také díky tomu, že může podporovat účinnost dalších látek.

„Bromelain, enzymový komplex ananasu (Ananas comosus) a jeho klinické využití“
Zdroj: www.sciencedirect.com

 

Muira Puama

MUIRA PUAMA

Brazilská dřevinu Muira Puama je oblíbena mimo jiné proto že pomáhá k prokrvení těla. Díky tomu může zlepšovat náš výkon v mnoha důležitých oblastech.

„Muira Puama může zvýšit sexuální a kognitivní výkonnost“
Zdroj: www.nutrientjournal.com

 

Chrpa

CHRPA

Modrá Chrpa od nás z Čech, o které už možná babičky našich babiček věděly, že nejen krásně vypadá, ale že také ulevuje unaveným očím.
„Biologická aktivita druhů z rodu Centaurea L.“
Zdroj: www.dergipark.org

MUUD BIO YERBA MATE

Nejlepší Bio Yerba z Brazílie, kde ji pěstují v souladu s místní přírodou. Sušená vzduchem pro vynikající chuťový profil a zdravotní nezávadnost. Naše Yerba obsahuje minimum prachu, který by se dostával do bombilly a lezl nám do pusy. Je z 96 % tvořena šetrně sbíranými, lehce drcenými listy Cesmíny Paraguayské, které tvoří hlavní charakter tohoto nápoje a ze 4 % jejími větvičkami.

 

energy-leaves-yerbamate

JAK PŘIPRAVIT YERBA MATE

 

VYZKOUŠEJTE

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
15x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
5
JU Avatar autora | 23.2.2023
Jsem novým milovníkem Yerby. Díky Energetické směsi jsem se nadobro zbavil kávy a nezažívám energetickou jízdu na horské dráze, zacož Vám velice děkuji.
Zpět do obchodu