Doprava ZDARMA už od 1200 Kč.

BIO Yerba Mate ENERGY LEAVES 200g

Modrý mix je úžasný pomocník před tréninkem nebo na dlouhé pracovní dny, protože tělu efektivně dodá pořádnou dávku energie a díky chrpě taky pomůže unaveným očím. Tento nabitý mix dále obsahuje dřevinu Muiru Puamu, ananas a kolové ořechy, které byly v původní receptuře nápoje Coca-Cola a v nápoji slouží jako druhý zdroj kofeinu - ten se uvolňuje později a prodlužuje tak pocit povzbuzení. Přírodní energie do celého dne, která osvěžuje mysl a podporuje soustředění.

  • Nálev z Yerba Mate má o 90 % více antioxidantů než zelený čaj a přispívá tak k ochraně buněk.
  • Kromě kofeinu má velké množství polyfenolů a theobrominu, díky čemuž zlepšuje náladu a pomáhá snižovat stres.
  • Narozdíl od kávy, nevyplavuje z těla důležité minerály ani vitamíny, právě naopak.
  • Obsahuje široké spektrum vitamínů B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, a dále vitamín C, E a D.
  • Yerba Mate je navíc bohatá na hořčík, vápník, křemík, železo, draslík, zinek a fosfor. 

MUUD Yerba Mate obsahuje téměř všechny látky, které lidské tělo potřebuje, a které spolu navíc působí v synergii. Díky tomu Yerba Mate skutečně pomáhá proti fyzické i psychické únavě, aniž by způsobovala nervozitu či dráždila žaludek. Vyzkoušejte a objevte svůj nový každodenní rituál, za který vám vaše tělo poděkuje

17 Kč dávka (1)award-kral-cajmenu@2x

Skladem (>5 ks)
Značka: MUUD
250 Kč
Kategorie: Yerba Mate
Hmotnost: 0.2 kg
Česká značka
Nejprodávanější česká značka
Nejvyšší kvalita
Pouze nejvyšší kvalita
Sušená vzduchem
Sušená vzduchem
Unikátní složení
Unikátní složení

Většina celosvětově prodávaných značek Yerba Mate bývá prašná a má kouřovou chuť. Málokdo už ale ví, že kouřová chuť se do matéčka dostane až během procesu sušení, kdy při pěstování ve velkém množství využívají zemědělci kouř k urychlení sušícího procesu. Studie prokázaly, že je to právě až tento způsob zpracování, který přináší zdravotní rizika. Podle nás je však také důvodem, proč Yerba Mate u nás zná tak málo lidí.

Naše Yerba Mate je proto sušená pouze vzduchem a má jemnou chuť sama o sobě. Důrazem na organickou kvalitu a vyladěním procesu zpracování jsme navíc vytvořili pro naše tělo skutečně blahodárný nápoj. Vlastním testováním jsme se pak přesvědčili, že její kombinace s některými dalšími bylinami a plody nejen, že násobně prodlužuje a umocňuje celkový účinek Yerby, ale že také obohacuje chuť. Modrý mix ENERGY LEAVES s kolovými ořechy, dřevinou muirou puamou, chrpou a ananasem je úžasný pomocník na dlouhé pracovní dny, protože tělu efektivně dodá pořádnou dávku energie a díky chrpě taky pomůže unaveným očím. Pokud s maté teprve začínáte, určitě nezapomeňte také na Bombillu nebo si pořiďte rovnou praktický Basic Set i s kalabasou.

KVALITA: Jediní pracujeme pouze s nejkvalitnějším organickým Yerba Mate.

LOKÁLNÍ VÝROBA: Naše mixy připravujeme ručně a s láskou tady u nás v České republice.

PÉČE: Sami testujeme každou várku, abychom měli jistotu, že odesíláme jen to nejlepší.

UDRŽITELNOST: Narozdíl od papírových obalů s vnitřní plastovou vrstvou jsou naše obaly 100% recyklovatelné.

JEDNODUCHOST: Neděláme žádné zbytečnosti. MUUD nemá nejširší nabídku. MUUD je jistota, že si dopřáváte to nejlepší Yerba Mate.

Složení: Bio Yerba Mate (75%), ananas (ananas kousky, regulátor kyselosti: kyselina citronová), kolové ořechy Cola Acuminata, dřevina Muira Puama, chrpa. Může obsahovat stopy skořápkových plodů. Obsahuje kofein.

CO NAJDETE V MIXU ENERGY LEAVES?

Kolové ořechy

KOLOVÉ OŘECHY

Výjimečné, akorát nadrcené Kolové ořechy stromu Cola Acuminata původem od našich spřátelených farmářů z Nigérie, které dodávají mixu pořádnou dávku povzbuzení. Díky bohatému obsahu theobrominu a kofeinu, je ne nadarmo používali v původní receptuře slavného nápoje zvaného Coca-Cola. S MUUD Yerbou se skvěle doplňují, protože s postupnými nálevy časem jemně sládnou a svoji energii uvolňují velmi pozvolna a začínají nejlépe působit, když už Yerba samotná slábne.

„Slibná účinnost rostliny Cola acuminata: Mini přehled“
Zdroj: www.scirp.org

 

Ananas bez cukru

ANANAS

Sušený ananas té nejvyšší kvality pro vás dovážíme z Kostariky. Klademe důraz na to, aby byl bez siřičitanů a rafinovaných cukrů, díky čemuž si udržuje přirozeně sladkou a svěží chuť. V mixu má své zasloužené místo také díky tomu, že může podporovat účinnost dalších látek.

„Bromelain, enzymový komplex ananasu (Ananas comosus) a jeho klinické využití“
Zdroj: www.sciencedirect.com

 

Muira Puama

MUIRA PUAMA

Brazilská dřevina Muira Puama je oblíbena mimo jiné proto že pomáhá k prokrvení těla. Díky tomu může zlepšovat náš výkon v mnoha důležitých oblastech.

„Muira Puama může zvýšit sexuální a kognitivní výkonnost“
Zdroj: www.nutrientjournal.com

 

Chrpa

CHRPA

Modrá Chrpa od nás z Čech, o které už možná babičky našich babiček věděly, že nejen krásně vypadá, ale že také ulevuje unaveným očím.
„Biologická aktivita druhů z rodu Centaurea L.“
Zdroj: www.dergipark.org

MUUD BIO YERBA MATE

Nejlepší Bio Yerba z Brazílie, kde ji pěstují v souladu s místní přírodou. Sušená vzduchem pro vynikající chuťový profil a zdravotní nezávadnost. Naše Yerba obsahuje minimum prachu, který by se dostával do bombilly a lezl nám do pusy. Je z 96 % tvořena šetrně sbíranými, lehce drcenými listy Cesmíny Paraguayské, které tvoří hlavní charakter tohoto nápoje a ze 4 % jejími větvičkami.

 

energy-leaves-yerbamate

JAK PŘIPRAVIT YERBA MATE

  

VYZKOUŠEJTE

 

Tradiční příprava Yerba Mate - Jak na to?

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
18x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
5
BN Avatar autora | 25.7.2023
Matéček jsem vyzkoušel několik - dokonce i prémiové řady, ovšem tuto mohu s klidným svědomím vyhlásit, zatím za tu nejpovedenější. Naprostá spokojenost a klukům přeju jen to nejlepší do dalšího byznysu. PS: díky za skvělý tip jako dárek pro další yerbamilovníky ;)
5
JU Avatar autora | 23.2.2023
Jsem novým milovníkem Yerby. Díky Energetické směsi jsem se nadobro zbavil kávy a nezažívám energetickou jízdu na horské dráze, zacož Vám velice děkuji.
Zpět do obchodu