Moc děkujeme za Váš zájem o MUUD Yerba Mate. ✨ Jestli máte otázky, neváhejte nám napsat. Nakupte nad 1200 Kč a dopravu máte ZDARMA.

Sety

Většina známých značek Yerba Mate bohužel vyrábí kouřové maté, které nejen, že škodí zdraví, ale na jehož chuť si mnoho lidí nedokáže zvyknout. To byl důvod, proč bylo tak obtížné najít podobné nadšence tohoto nápoje. Ti, kteří si na tradiční chuť zvykli, pijí maté kvůli jeho povzbudivým účinkům s vědomím toho, že jim dlouhodobě škodí. Je to však obrovská škoda, protože organicky pěstované maté, sušené vzduchem může být lahodné jako běžný čaj a zdravotně nezávadné. Když k tomu pak přidáme ještě další suroviny, vzniknou nám dokonalé mixy Yerba Mate, které prostě musíte vyzkoušet.

Proto jsme se před lety rozhodli založit vlastní značku a dělat pouze to nejlepší Yerba Mate. Pracujeme s takovými surovinami, aby vždy zachutnalo hned napoprvé. Uvědomili jsme si, že sety Yerba Mate jsou skvělým způsobem, jak mohou lidé snadno vyzkoušet účinky této byliny, takže jsme naše maté propojili s krásou přírodního vybavení. Posláním značky MUUD je rozšiřovat kulturu Yerba Mate.

Jak to děláme?

  1. Zjednodušujeme. Jsme nejlepší způsob, jak vstoupit do světa Yerba Mate. Nikdy nebudeme mít desítky mixů, protože zkrátka nejsou potřeba. Děláme jen to nejlepší matéčko způsobem, který zaručí výsledky a zachutná hned napoprvé.
  2. Vzděláváme. Pokud je nějaký festival či událost, na které můžeme být, tak nás tam najdete s úsměvem od ucha k uchu, jak odpovídáme na otázky a děláme matéčka zdarma, abychom naplňovali naše poslání a budovali povědomí o tom, že Yerba Mate může zároveň fungovat i chutnat skvěle.
  3. Vytváříme ucelený zážitek. Naše krásná přírodní kalabasa, bombilla, termoska a vynikající matéčko. Nic víc už pro svůj kouzelný rituál nepotřebuješ. MUUD je zkrátka zaručený způsob, jak si zamilovat svět Yerba Mate. Věříme, že krása spasí svět.

Objev s námi svět Yerba Mate.

4 položek celkem
Česká značka
První česká značka
Nejvyšší kvalita
Pouze nejvyšší kvalita
Sušená vzduchem
Sušená vzduchem
Unikátní složení
Unikátní složení
Zpět do obchodu