Moc děkujeme za Váš zájem o MUUD Yerba Mate. ✨ Jestli máte otázky, neváhejte nám napsat. Nakupte nad 1200 Kč a dopravu máte ZDARMA.

Yerba Mate do kanceláří a pracoven!

U kávovaru máte věčně frontu, ale povzbuzení nepřichází? Máme pro vás dobrou zprávu. Existuje totiž lepší alternativa. Když jsme před lety MUUD Yerba Mate zakládali, ptali jsme se proč. Proč máme v průběhu dne tak málo energie? Fascinovalo nás zjišťovat, jak lidské tělo funguje, a jak na něj působí potraviny, které tak běžně konzumujeme. Díky tomu, když jsme narazili na nápoj zvaný Yerba Mate, dokázali jsme rozpoznat jeho hodnotu. Jestli jste o něm zatím neslyšeli, chápeme. Druhů existuje mnoho, takže pro nováčka je velmi snadné šlápnout vedle a udělat si na Yerba Mate špatný názor. Rozhodli jsme se proto tento svět zjednodušit a dělat to jinak. Jako jediní pracujeme pouze s tím nejlepším organicky pěstovaným Yerba Mate, které zachutná hned napoprvé. Díky tomu, stále více a více lidí objevuje jeho pozitivní účinky a společně se nám tak daří rozšiřovat kulturu této báječné byliny.

MUUD_Firmy

Proč není káva na pracovišti výhra?

Nechápejte nás špatně. Kávu máme rádi a kvůli její chuti si sami občas dopřejeme šálek nebo dva. Když však potřebujeme povzbudit, zlepšit soustředění nebo do těla dostat tolik potřebné vitamíny a minerály, sáhneme po Yerba MateMUUD Yerba Mate obsahuje totiž kromě kofeinu i theobromin a theofylin, což jsou účinné přírodní stimulanty, které se v našem těle uvolňují postupně. Theobromin, který jinak najdeme v hořké čokoládě, zlepšuje náladu. Studie navíc prokázaly, že díky širokému spektru vitamínů, minerálů a antioxidantů zvyšuje Yerba Mate hladinu energie i dlouhodobě.

Přečtěte si také: 6 důvodů, proč vyměnit kávu za Yerba Mate

MUUD WellBeing školení pro firmy

V mnoha firmách už objevili výhody, které Yerba Mate nabízí. Zjistili jsme však, že většinou jde o jednoho či dva průkopníky, kteří svými nadpřirozenými výkony postupně přesvědčují ostatní. Přemýšleli jsme, jak bychom mohli pomoci a uvědomili si, že je to velmi snadné. Milujeme, když se v létě můžeme osobně potkávat na festivalech. Tváří v tvář slyšet příběhy našich zákazníků a zpětnou vazbu na matéčko. Během těchto rozhovorů jsme zjistili, že se nás rádi ptáte nejen na složení a účinky Yerba Mate, ale taky právě na to, jak lidské tělo funguje a proč je Yerba Mate lepší volba, než třeba káva.

Rozhodli jsme se proto vytvořit školení pro firmy. Nabouráme vám stereotypy, ukážeme jaké činnosti, které považujete za samozřejmé, vám ve skutečnosti škodí a snižují energii (budete se divit), představíme Yerba Mate a samozřejmě vás ji také naučíme připravovat.

_DSC7999

Proč si rezervovat naše školení?

Studie jasně ukazují, že závislost na kávě může vést ke zvýšené úzkosti, k dlouhodobému snížení produktivity a poruchám spánku. Pokud se tomu chceme vyhnout, musíme chápat, proč se to děje. Když se během našich školeních zeptáme na účinky kávy, nejčastěji slyšíme: roztěkanost, strmý pád energie a pozornosti či podrážděnost žaludku, horší zažívání, pálení žáhy apod. Je čas na změnu. Nemůžeme dělat stále ty stejné věci a očekávat rozdílné výsledky. Zbavme se závislosti na kávě, dopřejme sobě a svému týmu zdravější alternativu a podpořme vyváženější a udržitelnější pracovní kulturu.

Přihlaste se o naše WellBeing školení a získejte osvěžující a zdravější zážitek z produktivity! 🌿

Na školení se dozvíte

  • Jak skutečně funguje biochemicky kofein v našem mozku.
  • Jak prakticky a bezpečně pracovat s kofeinem během dne.
  • Jaké jsou alternativy kofeinu a jaké látky s ním fungují v synergii.
  • Jak se připravit pro den plný produktivity od rána až do večera.
  • Proč nepít kávu 90 minut od probuzení.
  • Jakou minerálku je nejlepší pít v ranních hodinách.
  • Jaký je příběh Yerba Mate a jak vám může pomoci ve vašem životě.
  • Jak se Yerba Mate správně připravuje.
  • Prokazatelné zdravotní benefity Yerba Mate.
  • A především ochutnáte 4 příchutě Yerba Mate na vlastní kůži.

Máte dotazy nebo si chcete rovnou rezervovat termín? Neváhejte nám napsat. Upozorňujeme, že je třeba rezervovat si termín s předstihem. Kapacitně zvládáme 2 školení měsíčně a je o nás velký zájem, za který jsme moc vděční.

Zpět do obchodu