Moc děkujeme za Váš zájem o MUUD Yerba Mate. ✨ Jestli máte otázky, neváhejte nám napsat. Nakupte nad 1200 Kč a dopravu máte ZDARMA.

Na co se nás nejčastěji ptáte

 1. Jaký mix je nejlepší pro začátečníka s Mate?- Všechny mixy které máme jsme se snažili dělat tak, aby chutnali na poprvé i úplným Mate nováčkům. Ze statistiky víme, že dámy si více oblíbily příchuť HOLY MOOD a pánové zase ENERGY LEAVES, pokud pijete Yerba Mate každý den, skvělý je PURE SPIRIT na doplnění. Více v tomto článku. 

 2. Jak se starat o kalabasu?- Kalabasa je čistě přírodní produkt pouze z bambusu, ničeho jiného. Základem je nelít do ní vroucí vodu (ideál je mezi 70 - 80°C). Při prvních nálevech také doporučujeme nelít vodu až po vrch kalabasy kde je obroušena. Následně po použití je ideální z ní všechen obsah dát pryč, osušit a nechat odpočinout. Nově jsou kalabasy před-vymývány, takže před prvním použitím stačí už jen jednou nalít teplou vodu, chvíli počkat, výlít a jde se na věc! 

 3. Za jak dlouho mi objednávka přijde?- Zpravidla odesíláme objednávky v PONDĚLÍ STŘEDU a PÁTEK v 18:00, pokud ve zmíněné dny objednáte do 18:00, máte objednávku na 98% druhý den na Zásilkovně. (Tzn. když objednám ve středu 17:30, mám ve čtvrtek na Zásilkovně svůj balíček) V období Vánoc odesíláme ještě ve větší frekvenci.Takže pecka :)

 4. Jak funguje osobní vyzvednutí v Brně?- Jednoduše, zvolíte si jako dopravu osobní vyvednutí v Brně. Přijde Vám email v moment kdy vaše objednávka bude připravena. Osobně se domluvíme dle vašich časových možností. Na Miladě Horákové 10 v Brně si převzmete objednávku. A můžete začít s Yerba Mate! 

 5. Kolik stojí poštovné? 

  1. - 59 Kč
 6. Lze si vybrat velikost kalabasy?- Každá kalabasa má jedinenčný tvar a velikost, protože je vytvořila sama příroda. Každopádně, když nám do poznámky objednávky napíšete vaši preferenci, zda chcete abychom Vám vybrali spíše větší či menší kalabasu. Určitě Vám rádi vyhovíme. :)

 7. Obsahuje Yerba Mate kofein?- Ano obsahuje přírodní kofein společně s theobrominem, který je třeba v hořké čokoládě :) Nejvíce kofeinu je v mixu ENERGY LEAVES, díky přidaným kolovým ořechům, které jej pozvolna uvolňují.

 8. Je možné si vyzvednout balíček osobně?

  1. - Ano je, zvolte si jako dopravu - OSOBNÍ ODBĚR BRNO, vyzvednutí je u nás na Milady Horakové 10 v Brně

 9. Jak může být kalabasa jen z bambusu?

  1. Příroda je jednoduše zázračná a z jednoho kusu opracovaného bambusového dřeva se stává každodenní parťák. Každá kalabasa je v tomto absolutně unikátní.  

 10. Posíláte i na Slovensko? 

  1. - Ano, na jakoukoliv Zásilkovnu na Slovensku

 11. Kdy nejlépe během dne pít Yerba Mate? 

  1. - Ideální je začít 2 hodiny po probuzení a skončit 6 hodin před spánkem.

 12. Můžu pít Yerba Mate každý den?

  1. - Ano, ideální je si však udělat jednou za čas pauzu aby se Vám nezvyšovala tolerance. V Argentině, Paraguyai a dalších zemích Jižní Ameriky pije denně Yerba Mate až 95% populace. 

 13. Jak Vás můžu nejlépe kontaktovat?

  1. - Můžete jak přes kontaktní formulář tak na osobní číslo +420 773 176 773

Zpět do obchodu